<<< strona główna                                                                         ARCHIWUM >>>

Procesja na Odpust parafialny ku czci Świętych Apostołów      Piotra i Pawła w Kiwitach – 29 czerwca 2020 roku, godz.11.00.

Zapraszam, jak każdego roku Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kiwitach, do niesienia Krzyża i baldachimu oraz asystowania Księdzu Celebransowi w czasie procesji odpustowej  (jeden raz wokół kościoła).

Duży Różaniec poniosą Członkinie Koła Żywego Różańca.

Chorągwie pojedyncze będą nieśli :  Piotr Stefanowicz

i Jan Kucharewicz.

Chorągwie duże ze wstążkami będą nieśli : Tomasz Maruszczak, Jacek Pacławski, Julian Kuriata i Piotr Maruszczak.

Szarfy poniosą Panie ,, Kiwitczanki ” w strojach ludowych , rodzice bierzmowanej młodzieży oraz chętne osoby z Parafii.

Obraz Matki Bożej  Częstochowskiej poniosą : Krystyna Fic, Małgorzata Gralczyk, Alicja Kucharewicz i Dorota Bekeszczuk.

Poduszki procesyjne poniosą : Marta Wojczulanio, Martyna Przybysz, Katarzyna Łokaj i Wiktoria Bartnikowska.

Zapraszam dzieci klasy 0-I-II-III  do sypania kwiatków, a rodziców proszę o pomoc w organizacji tego zadania.

Ps. Gdyby ktoś z wyznaczonych osób do procesji, z ważnej przyczyny, nie mógłby wypełnić swojej funkcji, uprzejmie proszę o zorganizowanie zastępstwa we własnym zakresie.

Wszystkim za pomoc składam – Serdeczne  BÓG ZAPŁAĆ !

<<< strona główna                                                                   ARCHIWUM >>>