<<< strona główna

Troska o Cmentarz parafialny w 2024 roku

Nowy Regulamin Cmentarza Parafialnego w Kiwitach

Aktualna lista osób uczestniczących w Nieustającym Różańcu

9 - dnia każdego miesiąca : maj 2020 r.

IV Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia 2024 – Ogłoszenia duszp.

·     W dzisiejszą IV Niedzielę Wielkanocną, zwaną Dobrego Pasterza rozpoczynamy 61 Światowy Tydzień Modlitw o Powołania. Papież Franciszek w swoim Orędziu napisał, że powołanie jest darem i zadaniem, źródłem nowego życia i prawdziwej radości. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Olsztynie. Serdeczne Bóg zapłać ! Ksiądz Rektor zaprasza w najbliższą sobotę 27 kwietnia od godz.10.00 , na Dzień Wdzięczności w ,, Hosianum ” w Olsztynie ul. Stanisława Kardynała Hozjusza 15 .

·     We wtorek 23 kwietnia obchodzimy uroczystość świętego Wojciecha, biskupa i męczennika , głównego patrona Polski i Archidiecezji Warmińskiej.

·     W środę 24 kwietnia wspominamy świętego Jerzego, męczennika oraz świętego Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika.

·     W czwartek 25 kwietnia przypada święto świętego Marka , Ewangelisty.

·     W piątek 26 kwietnia o godz.17.40 , rozpocznie się próba liturgiczna dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej Komunii świętej.

·     W sobotę 27 kwietnia zapraszam na Nowennę Gietrzwałdzką, po Mszy świętej o godz.10.00.

·     W każdą niedzielę po błogosławieństwie, zapraszam wszystkie dzieci do balustrady ołtarzowej po nowe „ Ziarno ” oraz różne upominki.

·     Jest nowy numer ,, Gościa Niedzielnego ” - 10 złotych oraz ,, Małego Gościa Niedzielnego ” 7 zł.

·     Bardzo dziękuję za posprzątanie naszego kościoła , uporządkowanie kwiatów i dekoracji wielkanocnej - rodzinom z kolonii Kobiela i kolonii Stoczek. Bóg zapłać ! Uprzejmie proszę , aby w sobotę 04 maja , o godz.10.45, nasz kościół zadbały następujące rodziny : Bogumiła Markowska oraz Elżbieta i Jan Artym

·     Jubilatom i Solenizantom, tego tygodnia, życzę zdrowia, dalszego Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej i świętych Patronów. Szczęść Boże.

·     Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii : www.parafiakiwity.pl

<<< strona główna