<<< strona główna

IV Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia 2024r.

godz.9.00 Msza święta dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla dzieci, wnuków

i prawnuków ( od rodziny Kijów ).

godz.10.30 Msza święta w SUŁOWIE – ś+p Eugeniusz Tomaszewski – w rocznicę śmierci.

godz.12.00 ś+p Jerzy Bartnikowski – w 1 rocznicę śmierci i

z okazji imienin oraz + Teresa-Aniela Bartnikowska.

Poniedziałek 22 kwietnia , godz.17.00 Msza święta dziękczynna - w 7 rocznicę urodzin Michała Wawrykiewicza, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców Magdaleny i Leszka oraz dziadków.

Wtorek 23 kwietnia , godz.17.00 Msza św za wszystkich PARAFIAN.

Środa 24 kwietnia , godz.17.00 Mszy świętej – nie będzie !

Czwartek 25 kwietnia , godz.17.00 Msza święta – intencja wolna !

Piątek 26 kwietnia , godz.17.00 ś+p Małgorzata i Józef Konczanin – z racji rocznicy urodzin i wszystkich zmarłych z rodziny Konczanin i Human

Sobota 27 kwietnia , godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00 Msza święta dziękczynna – w 94 rocznicę urodzin Jadwigi Borkowskiej, o zdrowie dla Jubilatki, opiekę Matki Najświętszej i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

V Niedziela Wielkanocna – 28 kwietnia 2024r.

godz.9.00 ś+p Wincenty, Józefa , Antoni, Jadwiga, Marek , Wincenty, Anna, Maria i Jadwiga i za wszystkich zmarłych z rodziny Szutowiczów.

ś+p Bolesław Bekeszczuk – w 84 rocznicę urodzin ; + Fabian i Franciszka.

godz.10.30 Msza święta w SUŁOWIE – ś+p Genowefa , Fabian, Halina , Jerzy i Wojciech Dąbrowscy.

godz.12.00 ś+p Tomasz Maruszczak – w 3 rocznicę śmierci

( od żony i dzieci ).

ś+p Marian Szal - z okazji imienin oraz + Mariusz Łokaj ( od rodziny Szal)

Poniedziałek 29 kwietnia , godz.17.00 Mszy świętej – nie będzie !

Wtorek 30 kwietnia , godz.17.00 Mszy świętej – nie będzie !

Środa 01 maja , godz.16.40 Nabożeństwo majowe ku czci NMP godz.17.00 Msza święta w intencji Ks. Proboszcza Józefa Leonowicza, o zdrowie i Boże błogosławieństwo ( od Duszpasterskiej Rady Parafialnej ).

Czwartek 02 maja , godz.16.40 Nabożeństwo majowe ku czci NMP godz.17.00 ś+p Władysława Jaksina – w 3 rocznicę śmierci oraz +Stanisław i Halina Jaksina ( od dzieci z rodzinami ).

Piątek 03 maja , Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski,

godz.8.50 Litania Loretańska śpiewana ku czci NMP

godz.9.00 ś+p z rodziny Ostrowskich : Tadeusz, Olga, Anna, Adolf, Izydor, Elżbieta, Adolf i Stanisław oraz ś+p z rodziny Mochnal : Stefan, Mikołaj, Pelagia, Helena, Stefan, Pelagia, Józef, Stanisława, Karolina i Bazyli ; + Maria Pałka.

godz.10.30 Msza święta w SUŁOWIE, o Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty, Mateusza i Matyldy oraz dla Pauliny ; +Wojciech Dąbrowski.

godz.11.50 Litania Loretańska śpiewana ku czci NMP

godz.12.00 Msza święta błagalna o urodzaje i obfite plony oraz o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców KIWIT.

I Sobota 04 maja , godz.9.20 RÓŻANIEC

godz.10.00 Msza święta dziękczynna - w intencji Strażaków z Ochotniczej i Państwowej Straży Pożarnej w Kiwitach i Ich Rodzin.

<<< strona główna