<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

 

 

 

INTENCJE  MSZALNE

 

V Niedziela Wielkiego Postu 29 marca 2020 r.

godz.8.45  Gorzkie Żale                                                                 

    godz.9.00  ś+p Ewa Kuształa w 13 rocznicę śmierci ; + Jerzy Kuształa ; Anna i Aleksander Husak i za zmarłych  z rodziny : Kuształów i Husaków.

 godz.10.45  Gorzkie Żale                                                                   

     godz.11.00  ś+p Ryszard Szamszon w 10 roczn. śm. i +Maria Szamszon

     godz.12.15  ś+p Józefa Stabulaniec – Msza święta gregoriańska ( 28 ).    

 

                  Poniedziałek 30 marca, godz.16.00  ś+p Bolesław Wieczorek w 45 rocznicę śmierci ;   + Kazimierz i Marian Wieczorek,  +Józef Zając  i  za wszystkich zmarłych z rodziny Wieczorków i Prokopowiczów.

godz.16.40  ś+p Józefa (k) Stabulaniec – Msza święta gregoriańska ( 29 ).

 

                  Wtorek 31 marca, godz.16.00  ś+p Józefa Stabulaniec - Msza święta gregoriańska ( 30 – ostatnia ). ,, Anioł Pański... ” .

 

                  Środa 01 kwietnia, godz.18.00  ś+p  Teresa Giera w 3 rocznicę śmierci ; +Janina, Stanisław, Edward, Marian  i  z rodziny Dajków   oraz +Anna i Bazyli Giera  i  z rodziny Gierów.       

 

                Czwartek 02 kwietnia, godz.18.00   ś+p Zofia Ochab w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

 

I Piątek 03 kwietnia, od godz.10.00 do 13.00  Odwiedziny chorych – proszę zgłaszać, także tych spoza pierwszego piatku.

godz.17.30  DROGA  KRZYŻOWA

godz.18.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Eliasza Szumskiego, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Natalii i Emila, siostrzyczki Nadii i całej rodziny z obojga stron ( od dziadków : Elżbiety i Zbigniewa Szumskich ).

 

Sobota 04 kwietnia,  godz.9.30ŻANIEC 

   godz.10.00  ś+p Ryszard Kruszel w 6 rocznicę śmierci ; Greta, Klemens, Zofia, Roman, Andrzej i za wszystkich zmarłych z rodziny Kruszel

 

INTENCJE  MSZALNE

 

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej 05 kwietnia 2020 r.

godz.8.45   i  10.45  Gorzkie Żale                                                                  

    godz.9.00  ś+p Antoni Prokopowicz w 3 rocznicę śmierci ; + Anastazja, + Stanisław  i  w 2 miesiac po śmierci  +Mieczysław Prokopowicz
     godz.11.00  ś+p Eryk Chlebowicz w 18 rocznicę śmierci  oraz  +Leon Chlebowicz  i  + Stanisław Parzych.

 

                     Wielki Poniedziałek 06 kwietnia, godz.17.00  ś+p Stanisław Ostrowski - w 6 rocznicę śmierci.

 

                 Wielki Wtorek 07 kwietnia, godz.17.00  ś+p Wilhelm Kanclerz w 42 rocznicę śmierci  i  za  zmarłych z rodziny Kanclerzów.

 

                      Wielka Środa 08 kwietnia, godz.17.00  ś+p Jan i Filomena Zaburko, +Józef Jakubowski, +Pelagia Narkowicz oraz z rodziny Zaburko i Jakubowskich ;  ś+p Ks. Artur Józef Szymanek.

 

              Wielki Czwartek 09 kwietnia, od godz.18.30  do 19.00  Spowiedź świeta oraz Różaniec za Kapłanów  i o powołania kapłańskie

godz.19.00  Msza św. w intencji  Księdza Proboszcza Józefa Leonowicza, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo – w Dniu Ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa i Eucharystii ( od Wspólnoty Różańcowej ).

do godz.21.00  Indywidualna Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy.

 

Wielki Piątek 10.IV, od godz.15.00 – wznowienie Adoracji w Ciemnicy.

godz.18.30  DROGA  KRZYŻOWA

godz.19.00  Liturgia na cześć Męki Pańskiej

do godz.22.00 Adoracja Pana Jezusa w Grobie

 

 Wielka Sobota Wigilia Paschalna 11 kwietnia, od godz.12.00 do 13.00 Spowiedź święta  i wznowienie Adoracji Pana Jezusa w Grobie.

   godz.19.00  Msza święta Wigilii Paschalnej -  ś+p Stefania i Michał Muszak – od syna chrzestnego Mirosława Tomaszewskiego.

do godz.22.00 Adoracja Pana Jezusa w Grobie.

 

 

  <<< strona główna                           ARCHIWUM>>>