<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>

XIII  Niedziela  Zwykła  28.06. 2015 roku – Ogłoszenia.

·        Dziś  w naszej wspólnocie przeżywamy doroczny Odpust Parafialny ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła o godz.14.00.

·       Jutro  Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

·       We wtorek 30 czerwca przypada wspomnienie świętych pierwszych męczenników Kościoła Rzymskiego. W tym dniu kończymy Nabożeństwa Eucharystyczne ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.  Bóg zapłać za wspólną modlitwę wszystkim czcicielom Boskiego Serca Zbawiciela.

·       W środę 01 lipca wspomnienie świętego Ottona, biskupa.

·       W pierwszy czwartek miesiąca 02 lipca zapraszam na Godzinę Świętą o godz.16.30. Będziemy modlić się  przed Najświętszym Sakramentem o powołania i za powołanych do życia konsekrowanego.

·       W pierwszy piątek miesiąca 03 lipca, przypada święto świętego Tomasza Apostoła. Spowiedź święta o godz.16.30.

·        04 lipca w pierwszą sobotę miesiąca Msza święta o Niepokalanym Sercu Maryi.

·       W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca taca gospodarcza. Po Mszy świętej o godz.9.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

·       Jest nowy numer ,,Gościa Niedzielnego” i ,, Małego Gościa” oraz inne czasopisma religijne, do nabycia w kruchcie kościoła.  Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

·       W każdą niedzielę po Mszy świętej, zapraszam wszystkie dzieci do Ołtarza po ,, Ziarno ”.

·       Bardzo dziękuję za troskę o nasz kościół, za posprzątanie, a także za złożoną ofiarę na potrzeby kościoła następującym rodzinom : Małgorzacie Szutowicz, Izabeli Pawelczyk, Elzie Kuźmińskiej i Władysławie Kuryłowicz. Bardzo dziękuję też nowożeńcom Justynie Kaczorowskiej i Jackowi Dudko, za udekorowanie żywymi kwiatami naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać!  Proszę, aby w najbliższą sobotę po Mszy świętej o godz.10.00 o naszą świątynię zadbały następujące rodziny z Rokitnika : Bożena Kiewicz, Mariola Bruździak  i Renata Zwolińska.

·       Zakończyliśmy już prace remontowe garażu.

·       Wyrażam wielką radość i wdzięczność przede wszystkim Panu Bogu za dar wspólnego spotkania Eucharystycznego. Doroczny Odpust, to Imieniny całej wspólnoty parafialnej. Pragnę bardzo serdecznie podziękować Dziekanowi Lidzbarskiemu Księdzu prałatowi kanonikowi Jerzy Rożentalskiemu, za przewodniczenie Mszy świętej odpustowej w intencji wszystkich Parafian i Gości oraz za wygłoszenie Słowa Bożego i poprowadzenie procesji Eucharystycznej. Wielkie Bóg zapłać !  Również słowa podziękowania przekazuję  Wicedziekanowi  Księdzu Kanonikowi Romanowi Chudzikowi, za koncelebrowanie Eucharystii. Dziękuję pozostałym Kapłanom za posługiwanie  w konfesjonale i za modlitewną obecność. Bardzo dziękuję Strażakom z OSP  w Kiwitach,  Członkiniom Koła Żywego Różańca, także niosącym chorągwie pojedyncze i ze wstążkami,  Paniom z Zespołu Ludowego,, Kiwitczanki ” w strojach ludowych, osobom śpiewającym na czele z Panią Organistką, ministrantom i lektorkom,  chłopcom i dziewczynkom rocznicowym oraz pierwszokomunijnym, dziewczynkom  sypiącym kwiatki z  klas:  O-I -II- III, a także rodzicom, osobom niosącym   poduszki i Obraz Matki Bożej. Dziś  nie będzie Mszy świętej o godz.11.00. Pragnę podziękować za produkty żywnościowe ofiarowane na stół odpustowy:  Marii Wawrykiewicz, Marii Wapniweskiej, Józefie Kij, Weronice Wiloch, Jadwidze Jaworskiej, Elżbiecie Szumskiej, Janinie Maziarskiej, Halinie Olechnowicz, Michalinie Kufieta i Grażynie Tkaczuk. Wielkie Bóg zapłać!

·       Zapowiedź przedślubna: II Paula Kruszel, panna, zameldowana w Kiwitach, Parafia tutejsza  i  Piotr Michmiel, kawaler, zameldowany w Lidzbarku Warmińskim, Parafia świętych Apostołów Piotra  i Pawła.

·         Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii: www.parafiakiwity.pl

<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>