<<< strona główna                                                                      ARCHIWUM >>>

Misje Święte – 18-22.03.2018 r.

Niedziela  Chrztu Pańskiego  07 stycznia  2018 roku.  Ogłoszenia duszpasterskie.

·    Obchodząc dziś Święto Chrztu Pańskiego, wspominamy zarazem nasz Chrzest święty i dziękujemy Bogu, a także naszym rodzicom i  chrzestnym za dar życia i łaskę wiary.

·    Dzisiejszą niedzielą po Objawieniu Pańskim, kończymy liturgicznie Okres Bożego Narodzenia.  Od jutra rozpoczyna się okres zwykły.

·    Dziś po Mszy świętej o godz.9.00, zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Taca dzisiejsza z racji pierwszej niedzieli miesiąca, jest przeznaczona  w formie ryczałtu - od każdego zameldowanego mieszkańca naszej Parafii, na Kurię Archidiecezji Warmińskiej.  Bóg zapłać !

·    W sobotę 13 stycznia przypada wspomnienie świętego Hilarego, biskupa i doktora Kościoła.

·    Uprzejmie proszę , aby w najbliższą sobotę 13 stycznia po Mszy świętej o godz.10.00, o nasz kościół zadbały rodziny : Bożena Kiewicz, Mariola Bruździak i Renata Zwolińska.

·    W przyszłą II niedzielę miesiąca taca będzie gospodarcza przeznaczona na nowe drzwi naszego kościoła. Pozostało jeszcze do spłaty 4200 zł.   Bardzo dziękuję za złożone w czasie kolędy ofiary na ten cel, następującym rodzinom : Irena i Stanisław Kapuścińscy oraz  Anna i Michał Mickiewicz. Serdeczne Bóg zapłać !

·    Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich, takich jak : ,, Gość Niedzielny podwójne świąteczne wydanie w cenie 8 złotych, ,, Mały Gość ”, ,, L'Oservatore Romano” , ,, Miłujcie się    i  inne.

·    DRODZY i SZANOWNI PARAFIANIE !!!,  w ubiegłym tygodniu, od środy tj. 03 stycznia, w imię Boże rozpocząłem doroczną wizytę duszpasterską, zwaną kolędą.  Pragnę zanieść do Waszych domów pokój, radość i nadzieję oraz umocnić wspólną modlitwą Wasza wiarę, udzielając wszystkim domownikom Bożego błogosławieństwa.

·    PLAN  KOLĘDY :

·    Poniedziałek 08 stycznia, od godz.10.00 KIWITY, kolonie – kierunek Połapin.

·    Wtorek 09 stycznia, od godz.10.00 ROKITNIK  kolonie ( także nr 45  i  78 ).

·    Środa 10 stycznia, od godz.10.00 KIWITY , kolonie– kierunek Trutnowo.

·    Czwartek 11 stycznia, od godz.10.00 ROKITNIK ex Stacja PKP ( także nr 22, 48, 49, 50, 51 50 A).

·    Piątek 12 stycznia, od godz.10.00 KIWITY wieś mieszkańcy domów nr 28( 1-2-3), 29 ( 1-6) oraz 30 ( 1-2-3)

·    Sobota 13 stycznia, od godz.11.30 mieszkańcy domów nr 26, 41, 39, 32, 31, 33, 34 i 35.

·    Niedziela 14 stycznia, od godz.13.00 mieszkańcy Kobiela nr 37, 38, 39, 40,41  oraz  Stoczek  kolonie nr 15, 11, 10, 13 i 12.

·    Uprzejmie proszę o przyjazd po mnie, już z góry bardzo serdecznie dziękuję.  Bóg zapłać !

·    Przekazuję serdeczne słowa podziękowania i wdzięczności Szanowny Parafianom, za składane ofiary kolędowe. Część z nich jest przekazywana w formie ryczałtu do Urzędu Skarbowego i Kurii Biskupiej. Bardzo dziękuję za poczęstunki i obiady, a także za różne gościńce ze sobą.  W czasie kolędy można zamawiać intencje mszalne, a także wpłacać roczną składkę 30 zł, na wywóz śmieci z Cmentarza. W każdym domu zostawiam zaproszenie na Misje Święte (18-22.III. br.). W czasie kolędy wybieramy też kandydatów ze swojej miejscowości, do Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

·    Pragnę również podziękować osobom, które użyczyły swój samochód, poświęciły czas, trud i dobre serce, pomagając mi w kolędowaniu, w przywiezieniu i odwiezieniu mnie następującym Parafianom : Bogusławowi Piotrowskiemu oraz Michałowi Mickiewiczowi. Bóg zapłać!

·      Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii : www.parafiakiwity.pl

<<< strona główna                                                              ARCHIWUM >>>