<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

Niedziela  Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

16  kwietnia  2017 roku.

godz.6.00 Msza święta Rezurekcyjna za PARAFIAN i GOŚCI

godz.11.00  ś+p Wacław Skomorucha w 6 rocznicę śmierci  oraz ś+p Jarosława Skomorucha.

godz.13.00 Msza święta w intencji chrzczonych dzieci : Wojciecha Karbownik  oraz  Alicji-Faustyny Adamkiewicz o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej,także dla ich rodzin

II Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, czyli Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy 17 kwietnia

godz.9.00 ś+p Longina i Czesław Rekść, a także za dziadków Rekść i Popinigo.

godz.11.00 ś+p Franciszek Krzykalski

Wtorek w Oktawie Wielkanocy 18 kwietnia, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Macieja Mejka o Boże błogosławieństwo, także dla jego brata Błażeja oraz rodziców : Emilii  i  Rafała  Mejka.

Środa w Oktawie Wielkanocy  19 kwietnia, godz.17.00

ś+p Eleonora Komsta w 1 rocznicę śmierci  oraz + Zdzisław i Jan Komsta ;  +Ryszard Kruszel.

Czwartek w  Oktawie Wielkanocy 20 kwietnia

godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 87 rocznicę urodzin Jadwigi Borkowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo  (od dzieci, wnuków i prawnuków ).

Piątek w Oktawie Wielkanocy  21 kwietnia godz.17.00

ś+p  Antoni Prokopowicz - (od rodziny Sklepowiczów z Bartnik ).

Sobota w Oktawie Wielkanocy  22.04 , godz.9.30  Różaniec

godz.10.00 ś+p Józef, Emilia i Władysław Jakubowscy

oraz  ś+p  Piotr, Eugenia i Jan Zwolińscy

INTENCJE  MSZALNE

II  Niedziela  Wielkanocna, czyli  Miłosierdzia Bożego

23  kwietnia  2017 roku.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00 Msza święta dziękczynna w 87 rocznicę urodzin Weroniki Jesiołowskiej, także dla dzieci z rodzinami, o Boże błogosławieństwo  i potrzebne łaski.

godz.11.00  ś+p Czesława Żebrowska w 1 rocznicę śmierci  oraz + Władysław Żebrowski w 10 rocznicę śmierci, a także za zmarłych  z  rodziny : Żebrowskich, Bukowskich i Gromuł.

Poniedziałek 24 kwietnia Uroczystość Św. Wojciecha biskupa i męczennika, gł. patrona Polski i Archidiecezji  Warmińskiej.

godz.17.00 ś+p za zmarłych rodziców : Halinę i Henryka.

Wtorek 25 kwietnia, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 7 rocznicę urodzin Mai  i w 2 rocznicę urodzin Leny Kufieta, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla ich rodziców : Anny i Łukasza Kufieta oraz dziadków obojga stron.

Środa 26 kwietnia, godz.17.00  Msza święta za  PARAFIAN !

Czwartek 27 kwietnia, godz.17.00 ś+p Bronisław Kułdo w 3 tydzień po śmierci.

Piątek w Oktawie Wielkanocy  28 kwietnia godz.17.00 Msza święta o łaskę zdrowia, błogosławieństwo i dalsze Boże prowadzenie dla Piotra.

Sobota  29 kwietnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Małgorzata  i Józef  Konczanin – z racji urodzin oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Konczanin.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>