<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

III Niedziela Wielkanocna 15 kwietnia 2018 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne.

godz.9.00  ś+p Piotr, Czesława, Tadeusz, Jerzy, Daniel i Krystyna Dobrzyńscy.

godz.11.00  ś+p Czesław i Longina Rekść  w 22  i  8  rocznicę śmierci  oraz  + Antoni Szutowicz,  + Mariusz Obuchowski  i +Michał Kolesar.

Poniedziałek 16 kwietnia, godz.17.00 Mszy świętej – nie będzie!

Wtorek 17 kwietnia, godz.13.00  Msza święta pogrzebowa w intencji zmarłej  ś+p Jadwigi  Woronowicz.

godz.17.00  ś+p Bolesław Bekeszczuk i za zmarłych z rodziny Demkowskich.

Środa 18 kwietnia , godz.17.00 Msza święta – intencja wolna !

Czwartek 19 kwietnia, godz.17.00  Msza święta – intencja wolna

Piątek 20 kwietnia, godz.17.00 Msza święta za  PARAFIAN.

Sobota 21 kwietnia, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00  ś+p Ryszard Kruszel w 4  rocznicę śmierci  oraz +Greta,  Klemens  i  Zofia Kruszel ;   +Jan,  Zdzisław  i    Eleonora Komsta.

godz.12.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Zosi oraz w 18 rocznicę urodzin Huberta  i w intencji wszystkich wnuków,  o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo ( od dziadków Danuty i Mariana Gos ).

INTENCJE  MSZALNE

IV Niedziela Wielkanocna 22 kwietnia 2018 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne.

godz.9.00  ś+p Stanisław, Justyna, Michał, Anna, Stanisław i Maria Skrętkowscy

godz.11.00  ś+p Wojciech Konarski  16  rocznicę śmierci  i z racji imienin  oraz
+ Henryk Konarski

Poniedziałek 23 kwietnia, godz.17.00  Msza święta za wszystkich  PARAFIAN.

Wtorek 24 kwietnia, godz.17.00 Msza święta – intencja wolna

Środa 25 kwietnia , godz.17.00 ś+p Małgorzata i Józef Konczanin w rocznicę urodzin, także za wszystkich zmarłych z rodziny Konczanin.

Czwartek 26 kwietnia, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Kamila Łokaj, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla jego rodziców : Marzeny i Mariusza, siostrzyczki Kasi oraz dla dziadków obojga stron : Łokaj i Szal.

Piątek 27 kwietnia, godz.17.00 Msza święta ślubna w intencji  małżonków : Krystyny i Piotra Stefanowicz, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

Sobota 28 kwietnia, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w  1 ; 3 i 8 rocznicę urodzin Ksawerego, Leny i Mai  Kufieta, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla ich rodziców : Anny i Łukasza Kufieta  oraz  Justyny i Jarosława Kufieta.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>