<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

VI Niedziela  Zwykła 11.II.2018 r. - Światowy Dzień Chorego.

godz.8.45  Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Władysław Demkowski w 32 rocznicę śmierci oraz   + Paweł i Stefan, a także za wszystkich zmarłych z rodziny Demkowskich.

godz.11.00  ś+p Jan Bekieszczuk w 19 rocznicę śmierci  oraz +Marian i Józef  Bekieszczuk.

Poniedziałek 12 lutego,  Mszy świętej – nie będzie!

Wtorek 13 lutego, godz.16.00  ś+p Lech Buczel  w 3 rocznicę śmierci oraz  + Leonarda i Wilhelm Buczel.

ŚRODA  POPIELCOWA 14 lutego, rozpoczyna się Wielki Post

godz.10.00  ś+p Marian i  Marianna Wieczorek i za wszystkich zmarłych z rodziny Wieczorków i Prokopowiczów.

godz.18.00  ś+p Józef  Perduta w 9 rocznicę śmierci  oraz + Katarzyna i Bazyli  Perduta.

Czwartek 15 lutego, godz.16.00  ś+p Waldemar Kij  w rocznicę urodzin, przyjęcia chrztu świętego oraz  imienin.

Piątek 16 lutego, godz.16.00  DROGA  KRZYŻOWA.

godz.16.30 Msza święta za wszystkich  PARAFIAN !

Sobota 17 lutego, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Józef Jakubowski w 33 rocznicę śmierci  oraz  +Michał, Karolina, Stanisław, Jan  i  Ryszard  Głowacz.

INTENCJE  MSZALNE

I  Niedziela  Wielkiego  Postu  18  lutego 2018 r.

godz.8.45  Wypominki  roczne.

godz.9.00  ś+p Wincentyna i Adolf Masłowscy oraz za zmarłych dziadków : Masłowskich, Kozłowskich i Grudzińskiego.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Dobromiły Kuształa, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla jej siostry Rozalii oraz rodziców : Anny i Jerzego, rodziców chrzestnych i całej rodziny : Ciosek i Kuształa.  ( Również będziemy modlić się o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla osoby Panu Bogu wiadomej ) .

Poniedziałek 19 lutego, godz.16.00  ś+p Marianna w 46 rocznicę śm. i Ignacy Leonowicz oraz za zmarłych z całej rodziny.

Wtorek 20 lutego, godz.16.00 Msza święta - intencja wolna!

Środa 21 lutego, godz.16.00  Msza święta za  PARAFIAN !

Czwartek 22 lutego, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 4 rocznicę urodzin Anastazji Rutkowskiej, jej rodziców : Joanny i Rafała, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo ( od matki chrzestnej Bogumiły Waga ).

Piątek 23 lutego, godz.16.00  DROGA  KRZYŻOWA.

godz.16.30  ś+p Jacek Chodorowski w rocznicę urodzin ( od siostry Wandy Wojtulskiej ).

Sobota 24 lutego, godz.9.30  ŻANIEC

godz.10.00 ś+p Teresa Juszyńska w 3 miesiąc po śmierci ( od rodziny Sucheckich z Parafii Kadzidło) .

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>