<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

II  Niedziela Adwentu  09 grudnia  2018 roku.

godz.9.00  ś+p Tomasz i Aleksandra Żurawscy oraz za zmarłych z rodziny Żurawskich ; +Aleksander, Marian i Natalia Perzanowscy i z rodziny Perzanowskich.

godz.11.00  ś+p Marian Bekieszczuk w 9 rocznicę śmierci  oraz +Jan  i  Józef Bekieszczuk.

Poniedziałek 10 grudnia, Mszy świętej – nie będzie !

Wtorek 11 grudnia,  Mszy świętej – nie będzie !

Środa 12 grudnia, godz.16.00 RORATY ( z lampionami lub świecami ) ;   ś+p Leokadia Figat - z okazji imienin.

Czwartek 13 grudnia, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w rocznicę urodzin Marii Krzykalskiej i Katarzyny Parzych, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla Rafała, Wiktorii i Franciszka Parzych.

REKOLEKCJE  ADWENTOWE

Piątek 14 grudnia, godz.10.00  ś+p Antoni i Waleria Antos w 39 i  20 rocznicę śm. ( od córki Mieczysławy Adamczyk z Torunia ).

godz.11.30  Msza święta za  PARAFIAN - ( z udziałem Szkoły ).

godz.18.00 ś+p Teresa Juszyńska - z okazji nadchodzących Świąt

Sobota 15 grudnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  RORATY ( z lampionami lub świecami ) ;   Msza święta dziękczynna w 90 rocznicę urodzin Władysławy Jaksina, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo ( od dzieci z rodzinami ).

godz.18.00 ś+p Bazyl Potasznik w 2 rocznicę śmierci  oraz +Teodor i Ewa  i  z całej rodziny Potasznik.

INTENCJE  MSZALNE

III  Niedziela Adwentu  16 grudnia  2018 roku.

godz.9.00  ś+p Zofia Demkowska w 14 rocznicę śmierci  ;  +Franciszek, Władysław, Paweł, Tomasz, Ludwika(k) i Stefan oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Demkowskich.

godz.11.00  ś+p Bazyli Mochnal w 6 rocznicę śmierci (od żony i dzieci z rodzinami ).

Poniedziałek 17 grudnia, godz.16.00 Msza święta o łaskę zdrowia i dalsze Boże błogosławieństwo dla Pelagii Gumowskiej – z Rodzinnego Domu Opieki Społecznej w Kobieli.

Wtorek 18 grudnia,  Mszy świętej – nie będzie !

Środa 19 grudnia, godz.16.00 RORATY ( z lampionami lub świecami ) ;   ś+p Jan Głowacz w 14 rocznicę śmierci  oraz  za wszystkich zmarłych z rodziny Pacławskich i Głowaczów.

Czwartek 20 grudnia, godz.16.00  Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski oraz o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla Justyny i Pawła Janiszewskich i Ich dzieci Bartosza i Miłosza ;  dziadków obojga stron Janiszewskich i Pac.

Piątek 21 grudnia, godz.16.00  Msza święta o dalsze Boże błogosławieństwo dla  wszystkich PARAFIAN.

Sobota 22 grudnia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  RORATY ( z lampionami lub świecami ) ś+p   Dariusz Metryka w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>