<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XIV  Niedziela  Zwykła  08 lipca 2018 r.

Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Natalia, Marian, Aleksander  i  z  rodziny Perzanowskich,  + Henryk Kowalczyk ;  + Bogdan Barszczewski,  a także o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla Stanisława Jakubowskiego w rocznicę jego urodzin.

godz.11.00  ś+p Bazyli Mochnal w rocznicę jego urodzin  i  za zmarłych z rodziny : Kijów i Mochnalów ( od żony i dzieci ).

Poniedziałek 09 lipca, godz.17.00  Mszy świętej – nie będzie !

Wtorek 10 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Gabriela Karbownik, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla jego rodziców: Gabrieli i Huberta, dziadków obojga stron i rodzin : Karbownik, Mieczkowskich i Butkiewicz.

Środa 11 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 miesiąc po ślubie małżonków : Karoliny i Szymona Kapuścińskich, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla Ich dzieci : Frania i Jasia.

Czwartek 12 lipca, godz.17.00  ś+p Eugenia w 1 rocznicę śmierci  i  Bazyli Huczyk  oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Muszaków, Chodorowskich i Wysockich.

Piątek 13 lipca, godz.16.30  RÓŻANIEC  FATIMSKI godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Nadii Szumskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Natalii i Emila, dziadków obojga stron :Warych i Szumskich ( od dziadków Elżbiety i Zbigniewa Szumskich ).

Sobota 14 lipca, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00 ś+p Henryk Ochab w 2 roczn. śmierci i z racji imienin

INTENCJE  MSZALNE

XV  Niedziela  Zwykła  15 lipca 2018 r.

Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Henryk Jesiołowski w dniu imienin oraz  +Helena, Józef   i  +siostra zakonna Krystyna Jesiołowska.

godz.11.00  ś+p Stanisław i Ryszard Głowacz w  9  i  6 rocznicę  śmierci oraz   + Aniela Dutkowska w 18 rocznicę śmierci.

Poniedziałek 16 lipca, godz.17.00 ś+p Apolonia, Franciszek i Aleksander Subotkowscy i za zmarłych z rodziny Suchodolskich.

Wtorek 17 lipca, godz.17.00  ś+p Jadwiga Woronowicz w 3 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Środa 18 lipca, godz.17.00  ś+p Józef  Wawrykiewicz  w  2 miesiąc po śmierci ( od Michała  Szutka z rodziną ).

Czwartek 19 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Blanki Bartoszewicz, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców i chrzestnych.

Piątek 20 lipca, godz.17.00  ś+p Tomasz Jaworski w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Sobota 21 lipca, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00 Msza święta dziękczynna w 44 rocznicę ślubu Małżonków Jubilatów : Eugenii  i  Lecha Michałowskich, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla dzieci i wnuków ( od siostry Anny Bekeszczuk ).

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>