<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XIII  Niedziela  Zwykła  01 lipca 2018 r.

godz.9.00  Msza święta w intencji Wspólnoty Koła Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin.

godz.14.00  ś+p Maria w 3 rocznicę śmierci i Franciszek Żydonik.

godz.14.00 ś+p Teresa Juszyńska w 67 roczn. urodzin, +Czesława, Józef, Tadeusz, Roman i Dariusz Bakuła,   + Stefan Brzozowy.

godz.14.00  Msza Święta Odpustowa ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła, w intencji  wszystkich  PARAFIAN.

Poniedziałek 02 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 8 rocznicę urodzin Michała Bekieszczuk,  jego brata Igora ,  rodziców : Moniki i Dariusza oraz dziadków i prababci,  o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

Wtorek 03 lipca, godz.17.00  ś+p Jerzy Gołębiewski  w 2 miesiąc po śmierci  ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Środa 04 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Ksawerego Waga, jego rodziców Bogumiły i Łukasza, o Boże błogosł.-od ojca chrzestnego Błażeja Lipińskiego

I Czwartek 05 lipca, godz.16.30  GODZINA  ŚWIĘTA godz.17.00  ś+p ś+p Lucyna, Franciszek i Tomasz Jaworscy oraz Jolanta i Andrzej Mazurkiewicz (od osoby Panu Bogu wiadomej ).

I Piątek 06 lipca godz.17.00  ś+p Jan, Eleonora i Zdzisław Komsta oraz  +Witold Borsuk  i  +Ryszard Kruszel.

I Sobota 07 lipca, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00 ś+p Władysław Filipek w 13 rocznicę śmierci oraz Marianna, Tadeusz i Jan Filipek.

godz.16.00 Msza święta ślubna w intencji nowożeńców : Marty Ługowskiej i Łukasza Jakubczaka, o Boże błogosławieństwo, także dla Ich dzieci : Karoliny i Michała.

INTENCJE  MSZALNE

XIV  Niedziela  Zwykła  08 lipca 2018 r.

Wypominki  roczne

godz.9.00  ś+p Natalia, Marian, Aleksander  i  z  rodziny Perzanowskich,  + Henryk Kowalczyk ;  + Bogdan Barszczewski,  a także o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla Stanisława Jakubowskiego w rocznicę jego urodzin.

godz.11.00  ś+p Bazyli Mochnal w rocznicę jego urodzin  i  za zmarłych z rodziny : Kijów i Mochnalów ( od żony i dzieci ).

Poniedziałek 09 lipca, godz.17.00  Mszy świętej – nie będzie !

Wtorek 10 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Gabriela Karbownik, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla jego rodziców: Gabrieli i Huberta, dziadków obojga stron i rodzin : Karbownik, Mieczkowskich i Butkiewicz.

Środa 11 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 miesiąc po ślubie małżonków : Karoliny i Szymona Kapuścińskich, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla Ich dzieci : Frania i Jasia.

Czwartek 12 lipca, godz.17.00  ś+p Eugenia w 1 rocznicę śmierci  i  Bazyli Huczyk  oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Muszaków, Chodorowskich i Wysockich.

Piątek 13 lipca, godz.16.30  RÓŻANIEC  FATIMSKI godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Nadii Szumskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Natalii i Emila, dziadków obojga stron :Warych i Szumskich ( od dziadków Elżbiety i Zbigniewa Szumskich ).

Sobota 14 lipca, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00 ś+p Henryk Ochab w 2 roczn. śmierci i z racji imienin