<<< strona główna                             ARCHIWUM >>>

Troska o Cmentarz parafialny w 2018 roku

VI  Niedziela  Zwykła

17 lutego 2019 roku.  Ogłoszenia duszpasterskie.

·   Dziś wspominamy Świętych Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny.

·   W czwartek 21 lutego obchodzimy wspomnienie świętego Piotra Damianiego, biskupa i doktora Kościoła.

·   W piątek przypada Święto Katedry Świętego Piotra, Apostoła

·   W sobotę 23 lutego wspominamy świętego Polikarpa, biskupa i męczennika.

·   Uprzejmie proszę, aby w sobotę 23 lutego, po Mszy świętej o godz.10.00, o naszą świątynię zadbały następujące rodziny : Maria Pawlik,  Halina Jędrysek  i  Emilia Mejka.

·   W przyszłą  niedzielę 24 lutego , taca będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne ,, Hosianum ” w Olsztynie.

·   Rodziny, które z różnych powodów nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym czasie, mogą jeszcze zaprosić księdza proboszcza indywidualnie na kolędę w innym dogodnym terminie, najlepiej do 05 marca br. roku włącznie.

·   Ogłaszam zapisy do końca lutego 2019 roku,  na bezpłatne 10 – dniowe kolonie letnie w okresie wakacyjnym, dla dzieci z naszej Parafii,  urodzone w latach 2007 – 2011, a więc w wieku 8 – 12 lat.  Koszt pobytu pokrywa Caritas Archidiecezji Warmińskiej  i nasza Parafia Kiwity. Szczegółowe informacje, będą podane w późniejszym czasie.

·   W przyszłą niedzielę 24 lutego zapraszam na spotkanie formacyjno-organizacyjne dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, po Mszy świętej o godz.11.00.

·   W każdą niedzielę po błogosławieństwie zapraszam wszystkie dzieci do balustrady ołtarzowej po ,, ZIARNO ” .

·   Jest nowy numer ,, Gościa Niedzielnego ” i  ,, Małego Gościa” w cenie 5 zł; a pozostałe czasopisma -ofiara dowolna

·   Bóg zapłać za składane ofiary na utrzymanie Cmentarza.

·   Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii: www.parafiakiwity.pl

<<< strona główna                             ARCHIWUM >>>