INTENCJE MSZALNE
XII Niedziela Zwykła 23 czerwca 2019r.
godz.8.50 Litania ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
godz.9.00 ś+p Józef Wawrykiewicz – w Dniu Ojca.
godz.10.50 Litania ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
godz.11.00 ś+p Franciszek Krzykalski w Dniu Ojca.
Poniedziałek 24 czerwca, godz16.45 Nabożeństwo ku czci NSPJ z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
godz.17.00
ś+p Janusz, Anastazja,
Jan i Marian Łuciuk ; +Stefania, Jan, Jadwiga i Tomasz Jaworscy ; +Czesław
Niedzielski ; +Janina, Jan , Rozalia Kuriata i za wszystkich zmarłych z rodziny
Kuriatów ; +Zbigniew i Zdzisław Bartoszewicz oraz + Waldemar Kij.
Wtorek 25 czerwca, godz.16.45 Nabożeństwo czerwcowe.
godz.17.00 ś+p Jan Głowacz - z okazji imienin oraz za zmarłych z rodziny Pacławskich i Głowaczów.
Środa 26 czerwca, godz.16.45 Nabożeństwo czerwcowe.
godz.17.00 ś+p Emilia i Piotr Huczyk ; +Józef Perduta oraz +Janina i Bolesław Gałązka.
Czwartek 27 czerwca, godz.16.45 Nabożeństwo czerwcowe
godz.17.00 ś+p Wiesław Dobrzyński w 5 miesiąc po śmierci.
Piątek 28 czerwca, godz.16.45 Nabożeństwo czerwcowe
godz.17.00 ś+p Roman Książek w 21 roczn. śmierci ; + Maria Bogeslaw ;+ Małgorzata Kiewicz ; Irena i Antoni Staśkowiak ; + Józef Jakubowski.
Sobota 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła ODPUST PARAFIALNY, godz. 9.30 RÓŻANIEC.
godz.10.00 Msza święta w intencji wszystkich Parafian i Gości.
godz.10.00 ś+p Alina Maruszczak w 16 rocznicę śmierci oraz + Jan Maruszczak - z okazji imienin.
godz.10.00 ś+p Piotr Wiśniowski w dniu imienin i +
Zofia Wiśniowska.
INTENCJE MSZALNE
XIII Niedziela Zwykła 30 czerwca 2019r.
godz.8.50 Litania ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
godz.9.00 ś+p Franciszek Żydonik – z okazji Dnia Ojca oraz +Maria Żydonik w 4 rocznicę śmierci.
godz.10.50 Litania ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
godz.11.00 ś+p Wincenty, Józefa, Wincenty, Marek i Antoni Szutowicz oraz + Jacek Chodorowski.
Poniedziałek 01 lipca, godz.17.00 ś+p Józef Szwinto z okazji Dnia Ojca ; +Wiktoria Głuchowska w 112 rocznicę urodzin ; +Janina Ptak w 92 rocznicę urodzin ; + Helena w 1 rocznicę śmierci i Henryk Królik.
Wtorek 02 lipca, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 9 rocznicę urodzin Michała Bekieszczuk , o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla brata Igora, rodziców : Moniki i Dariusza , dziadków Danuty i Zygmunta oraz prababci Bronisławy Bekieszczuk.
Środa 03 lipca, godz.17.00 ś+p Leon i Leokadia Kuriata w 15 i 8 rocznicę śmierci.
I Czwartek 04 lipca, godz.16.30 GODZINA ŚWIĘTA
godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 4 rocznicę urodzin Ksawerego Waga, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Bogumiły i Aureliusza. ( od ojca chrzestnego Błażeja Lipińskiego ).
I Piątek 05 lipca, od godz.10.00 Odwiedziny chorych.
godz.16.30 Spowiedź święta.
godz.17.00 ś+p Lucyna w 22 rocznicę śmierci i Franciszek Jaworscy.
I Sobota 06 lipca, 9.30 RÓŻANIEC
godz.10.00 ś+p Władysław Filipek w 14 rocznicę śmierci oraz +Marianna, Tadeusz i Jan Filipek.
godz.13.00 Msza święta w intencji chrzczonego dziecka : Natalii Kucharewicz, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców.