<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

21 kwietnia  2019 roku.

godz.6.00  Msza święta Rezurekcyjna za PARAFIAN i GOŚCI.

godz.11.00  Msza święta dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla dzieci, wnuków i prawnuków oraz całej rodziny Kijów i Jaworskich.

II Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, czyli Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy 22 kwietnia

godz.9.00  Msza święta dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Jakuba Adamkiewicza, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla siostry Klaudii i rodziców : Joanny i Zbigniewa Adamkiewicz.

godz.11.00  ś+p Franciszek Krzykalski.

Wtorek w Oktawie Wielkanocy 23 kwietnia, godz.17.00  ś+p Małgorzata i Józef  Konczanin - z racji rocznicy urodzin.

Środa w Oktawie Wielkanocy 24 kwietnia, godz.17.00 Msza święta w intencji Księdza Proboszcza Józefa Leonowicza – z racji rocznicy urodzin i imienin ( od byłych Parafian z Sątop ).

Czwartek w Oktawie Wielkanocy 25 kwietnia, godz.17.00  Msza św. dziękczynna w 2 roczn. ur. Kamila Łokaj o zdrowie i Boże błogosławieństwo, dla jego siostrzyczki Kasi oraz rodziców Marzeny i Mariusza, a także dziadków obojga stron : Łokaj i Szal.

Piątek w Oktawie Wielkanocy 26 kwietnia, godz.17.00 ś+p Wiesław Dobrzyński w 3 miesiąc po śmierci.

Sobota w Oktawie Wielkanocy 27.IV, godz. 9.30 RÓŻANIEC.

godz.10.00 Msza święta dziękczynna w 6 rocznicę urodzin Urszuli Dąbrowskiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Dąbrowskich i Krawczyszyn.

INTENCJE  MSZALNE

II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego

28 kwietnia  2019 roku.

godz.9.00  ś+p Bolesław Bekeszczuk w 79 rocznicę urodzin  oraz +Fabian i  Franciszka  Bekeszczuk.

godz.11.00  ś+p Wojciech Konarski w 17 rocznicę śmierci oraz +Henryk i z całej rodziny Konarskich.

Poniedziałek 29 kwietnia , godz.17.00  Msza święta o Dary Ducha Świętego i dalsze Boże błogosławieństwo w czasie egzaminów maturalnych dla Wiktorii Parzych.

Wtorek 30 kwietnia , Uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.

godz.17.00  ś+p Jerzy Gołębiewski w 1 rocznicę śmierci ( od córki Haliny Gołębiewskiej ).

Środa 01 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe ku czci NMP , z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

godz.17.00 Msza święta dziękczynna w rocznicę urodzin i imienin Zygmunta Bekieszczuk, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo ( od żony, mamy i dzieci z rodzinami ).

Czwartek 02 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe godz.17.00 ś+p Jan Potasznik w 16 rocznicę śmierci oraz +Roman i Stefan Potasznik w 12 i 11 rocznicę śmierci.

Piątek 03 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki Polski.

godz.8.50 Litania Loretańska ku czci Najświętszej Maryi Panny.

godz.9.00 ś+p z rodziny Ostrowskich :Tadeusz, Olga, Anna, Adolf, Izydor, Elżbieta, Adolf i Stanisław oraz ś+p z rodziny Mochnal : Stefan, Pelagia, Mikolaj, Helena, Stefan, Pelagia, Józef, Stanisława, Bazyli i Karolina.

godz.10.50 Litania Loretańska ku czci Najświętszej Maryi Panny.

godz.11.00 ś+p Eugeniusz Organiściak w 12 rocznicę śmierci i z rodziny Organiściak.

Sobota 04 maja, godz. 9.30 RÓŻANIEC.

godz.10.00  Msza święta w intencji wszystkich PARAFIAN.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>