<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

II Niedziela  Zwykła

20 stycznia  2019 roku.

godz.9.00  ś+p Natalia Perzanowska w 2 rocznicę śmierci; +Marian i Aleksander i z rodziny Perzanowskich;  +Henryk Kowalczyk w 2 rocznicę śmierci  oraz zmarłych z rodziny Żurawskich i Jakubowskich.

godz.11.00  ś+p Franciszek Krzykalski – z okazji Dnia Dziadka.

Poniedziałek 21 stycznia , godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 55 rocznicę urodzin Haliny Jakubowskiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla Moniki i Tomasza Karbownik i Ich dzieci : Michała i Wojciecha.

Wtorek 22 stycznia , godz.16.00 Msza święta o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla rodziców.

Środa 23 stycznia ,  Mszy świętej – nie będzie !

Czwartek 24 stycznia , Mszy świętej – nie będzie !

Piątek 25 stycznia, Mszy świętej – nie będzie !

Sobota 26 stycznia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Stanisława Banasiak, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla żony Aliny i całej rodziny Banasiak.

INTENCJE  MSZALNE

III Niedziela  Zwykła

27 stycznia  2019 roku.

godz.9.00  ś+p Jerzy Wawrykiewicz w 45 rocznicę śmierci; +Paulina Wawrykiewicz

godz.11.00  ś+p Stefan Przybysz w 22 rocznicę śmierci oraz +Regina i Henryk Przybysz ;    ś+p Michał, Stefania, Czesław, Aneta i Ryszard Muszak.

Poniedziałek 28 stycznia , Mszy świętej –  nie będzie!

Wtorek 29 stycznia , Mszy świętej    nie będzie !

Środa 30 stycznia , godz.16.00 ś+p Anastazja, Jan, Janusz,  Marian  i Bazyli  Łuciuk.

Czwartek 31 stycznia , godz.16.00 ś+p Stanisław Dawid w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

I Piątek 01 lutego, godz.16.00 ś+p Katarzyna Dziurek w 30 rocznicę śmierci   oraz  + Jerzy Dziurek

I Sobota 02 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego -

Matki Bożej Gromnicznej.

Dzień Życia Konsekrowanego

godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p  z rodziny : Żydoników,  Chomejów  i  Kowalów.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>