<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

V Niedziela  Zwykła

10 lutego  2019 roku.

godz.9.00  ś+p Józef , Paulina  i  Jerzy  Wawrykiewicz.

godz.11.00  ś+p Helena Wołkowicz w 20 rocznicę śmierci    oraz + z rodziny Goldau : Bernard, Anna, Adolf, Zofia i Leon ; +Jadwiga w 22 rocznicę śmierci ,  Władysław, Grzegorz, Krzysztof  i Stella  Nowatkowscy.

Poniedziałek 11 lutego - Światowy Dzień Chorego

godz.16.00 Msza święta w intencji wszystkich chorych z naszej Parafii i Ich opiekunów, o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo.

Wtorek 12 lutego , godz.16.00  ś+p Lech Buczel  w 4 rocznice śmierci ( od żony i dzieci z rodzinami ).

Środa 13 lutego , godz.16.00 ś+p Józef Perduta  w 10 rocznicę śmierci  oraz  +Katarzyna i Bazyli Perduta.

Czwartek 14 lutego , godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 18 rocznicę urodzin, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo w dorosłym życiu - dla osoby Panu Bogu wiadomej.

Piątek 15 lutego, godz.16.00 ś+p Waldemar Kij w  rocznicę urodzin i Chrztu świętego  oraz + Jadwiga i Tomasz Jaworscy.

Sobota 16 lutego, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p  Maria, Stanisław i Helena Piotrowscy w 18 – 20 i  26 rocznicę śmierci.

INTENCJE  MSZALNE

VI Niedziela  Zwykła

17 lutego  2019 roku.

godz.9.00  ś+p Józef Jakubowski w 34 rocznicę śmierci ; +Aniela Dutkowska  oraz  z  rodziny Głowaczów i Jakubowskich.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 6 rocznicę urodzin Dobromiły Kuształa, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla siostrzyczki Rozalii, rodziców Anny i Jerzego oraz dla rodzin : Ciosek i Kuształa.

Poniedziałek 18 lutego ;  Mszy świętej – nie będzie !

Wtorek 19 lutego , godz.16.00  ś+p  Andrzej Kruszel  w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Środa 20 lutego , godz.16.00 ś+p Wiesław Dobrzyński ( od nauczycieli emerytów ze Stoczka Klasztornego ).

Czwartek 21 lutego , godz.16.00  Msza święta dziękczynna w intencji całej naszej Parafii Kiwity, za szczęśliwie przeżytą kolędę i dalsze Boże błogosławieństwo dla wszystkich naszych rodzin.

Piątek 22 lutego, godz.16.00  ś+p Mirosława Mazur w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Sobota 23 lutego, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Anastazji Rutkowskiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla jej braciszka Floriana oraz rodziców : Joanny i Rafała.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>