<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP  08.XII. 2019 r.

godz.9.00  ś+p Władysław Grabowski w 22 rocznicę śmierci oraz + Józef i Mirosław Żurawscy.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Katarzyny Ostrowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

godz.12.00-13.00 GODZINA ŁASKI  ( Adoracja Najśw. Sakramentu )

Poniedziałek 09 grudnia, godz.16.00 Msza święta dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Katarzyny Parzych i Marii Krzykalskiej, o łaski Boże i opiekę Maryi na każdy dzień, także dla Franka, Wiktorii i Rafała.

Wtorek 10 grudnia, godz.16.00  ś+p Leokadia Figat – z okazji imienin.

Środa 11 grudnia, godz.16.00 RORATY  Msza święta dziękczynna w 6 rocznicę urodzin Maksymiliana Bekieszczuk, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Czwartek 12 grudnia, godz.16.00 Msza święta za  PARAFIAN

REKOLEKCJE  ADWENTOWE

Piątek 13 grudnia, godz.10.00 ś+p Eugeniusz Żurawski w 7 rocznicę śmierci ; +Karolina Żurawska i za wszystkich zmarłych z rodziny Żurawskich i Perzanowskich ; + Leokadia Witek  i + Henryk Szmitek.

godz.11.30 ( Szkoła ) ś+p Antoni i Waleria Antos w 40 i 21 rocznicę śm.

godz.18.00 ś+p Helena, Konstanty i Franciszek Krzykalscy ; + Jadwiga i Piotr Proc ; + Barbara i Adam Kotarscy ; + Bogusława Jankowska ;  +Edward Gosik  i  + Andrzej Kosowski.

Sobota 14 grudnia,  godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00 RORATY  ś+p Józef Wawrykiewicz.

godz.18.00 ś+p Bazyl Potasznik w 3 rocznicę śmierci ; +Teodor i Ewa Potasznik i za wszystkich zmarłych z rodziny Potasznik i Klepackich.

INTENCJE  MSZALNE

III Niedziela Adwentu  15 grudnia 2019 r.

godz.9.00  ś+p Tomasz i Aleksander Żurawscy i za wszystkich zmarłych z rodziny Żurawskich ;  + Aleksander Perzanowski -  z racji imienin  oraz +Marian i Natalia Perzanowscy.

godz.11.00  ś+p Marian Bekieszczuk w 10 rocznicę śmierci oraz  +Jan , Józef , Stanisław i Tadeusz Bekieszczuk.

Poniedziałek 16 grudnia,godz.16.00 Mszy świętej - nie będzie!

Wtorek 17 grudnia, godz.16.00  Mszy świętej – nie będzie !

Środa 18 grudnia, godz.16.00 RORATY - Msza święta w intencji zmarłej ś+p Krystyny Połoczańskiej w 1 miesiąc po śmierci ( ofiarowana od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Czwartek 19 grudnia, godz.16.00  Mszy świętej – nie będzie !

Piątek 20 grudnia, godz.10.00 ś+p Jan Głowacz w 15 rocznicę śmierci  i za wszystkich zmarłych z rodziny Pacławskich i Głowaczów.

Sobota 21 grudnia,  godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  RORATY  - Msza święta w intencji zmarłych z rodziny : Kuryłowiczów, Świerczyńskich, Skrętkowskich i Kubiaków oraz za krewnych, sąsiadów i znajomych.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>