<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

XIV Niedziela Zwykła 07 lipca 2019r.

godz.9.00 ś+p Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca i Ich rodzin, o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz o nowe powołania.

godz.11.00 ś+p Jan Perduta w 1 rocznicę śmierci oraz +Bogdan Ostapkiewicz w 30 rocznicę śmierci.

Poniedziałek 08 lipca, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w rocznicę urodzin Anieli, o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

Wtorek 09 lipca, godz.17.00 ś+p Helena i Henryk Królik w 1 i 16 rocznicę śmierci ( od dzieci z rodzinami ).

Środa 10 lipca, godz.17.00 ś+p Roman Książek w 21 rocznicę śmierci ( od córki Bożeny Bogeslaw ).

Czwartek 11 lipca, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Gabriela Karbownik , o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Gabrieli i Huberta oraz dziadków obojga stron i prababci.

Piątek 12 lipca, godz.17.00 ś+p Adela Bogeslaw w 4 rocznicę śmierci oraz w rocznicę urodzin.

Sobota 13 lipca, 9.30 RÓŻANIEC FATIMSKI

godz.10.00 Msza święta dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Piotra Maruszczak, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla żony Edyty oraz dzieci : Łukasza i Magdaleny i wnuczka Jasia.

XV Niedziela Zwykła 14 lipca 2019r.

godz.9.00 ś+p Msza święta dziękczynna z racji imienin Weroniki Jesiołowskiej, o łaskę zdrowia i dalsze Boże błogosławieństwo dla dzieci z rodzinami.

godz.11.00 ś+p Natalia, Marian, Aleksander i z rodziny Perzanowskich – z racji imienin ; + Dariusz Bakuła ; +Bogdan Barszczewski oraz Emilia,Władysław i Józef Jakubowscy.

Poniedziałek 15 lipca, godz.17.00 ś+p Apolonia , Franciszek i Aleksander Subotkowscy oraz z rodziny: Subotkowskich i Suchodolskich.

Wtorek 16 lipca, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Nadii Szumskiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo także dla rodziców : Natalii i Emila oraz braciszka Eliasza ( od dziadków Elżbiety i Zbigniewa Szumskich ).

Środa 17 lipca, godz.17.00 ś+p Eugenia Huczyk w 2 rocznicę śmierci ; + Bazyli Huczyk oraz z rodziny + Muszaków i Chodorowskich.

Czwartek 18 lipca, godz.17.00 ś+p Karol Kowalew w 2 miesiąc po śmierci ( od uczestników pogrzebu ).

Piątek 19 lipca, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Blanki, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Sobota 20 lipca, 9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Czesława Mazan, Stanisław Jaksina, Antonina Kaczyńska, Bolesława Poręba oraz Aleksandra i Władysława Puchalscy.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>