<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 22 listopada 2020 r

Wizytacja Kanoniczna i Bierzmowanie w naszej Parafii.

godz.8.40  Wypominki i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

godz.9.00  ś+p Henryk Jesiołowski w 21 rocznicę śmierci  oraz  +siostra zakonna Krystyna Jesiołowska; +Józef Jesiołowski;+Helena Pietrzykowska

godz.10.40  Wypominki i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

godz.11.00 Msza święta w intencji bierzmowanej młodzieży, rodziców, świadków i chrzestnych, a także za wszystkich PARAFIAN,  pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa doktora Janusza Ostrowskiego.

godz.11.00 ś+p Elżbieta  Stefanowicz w 12 rocznicę śmierci ;  + Roman i Kazimiera (k) Wapniewscy   oraz   + Jan i Marianna Stefanowicz.

( celebruje Kapelan  Księdza Biskupa  -  Ks. mgr lic. Mariusz Rybicki ).

Poniedziałek 23 listopada, godz.16.00  ś+p Ks. Artur Józef Szymanek oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Mikulskich i Sulim.

Wtorek 24 listopada, godz.16.00    Msza święta za PARAFIAN.

Środa 25 listopada , godz.16.00 ś+p Jadwiga Woronowicz ( od córki Magdaleny Szymańskiej ).

Czwartek 26 listopada, godz. 16.00  ś+p Walerian Kuźmiński w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Piątek 27 listopada, godz.16.00  ś+p Stanisław Wyżykowski w 21 rocznicę śmierci  oraz  z rodziny Wyżykowskich i Przeworskich.

Sobota 28 listopada, godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Jadwiga Jaworska w 2 rocznicę śmierci ; +Zofia Król w 22  rocznicę śmierci ;  + Jan Król  oraz + Tomasz, Stefania i Jan Jaworscy.

INTENCJE  MSZALNE

I Niedziela  Adwentu 29 listopada 2020

godz.8.40  Wypominki i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

godz.9.00  ś+p Tadeusz Wiloch w 23 rocznicę śmierci ;  + Mieczysław i Andrzej Wiloch  oraz  z  rodziny Ługowskich i Wiloch.

godz.10.40  Wypominki i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

godz.11.00  ś+p Władysław Grabowski w 23 rocznicę śmierci ; +Józef i Mirosław Żurawski   oraz   + Teresa Juszyńska w 3 rocznicę śmierci.

Poniedziałek 30 listopada, godz.16.00  ś+p Bogusław Piotrowski w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Wtorek 01 grudnia, godz.16.00   ś+p Kazimierz Sulej w 25 rocznicę śmierci  oraz + Katarzyna Sulej.

Środa 02 grudnia , godz.16.00 RORATY  ś+p Henryk Wieczorek w 3 rocznicę śmierci  oraz z rodziny Wieczorków i Prokopowiczów.

Czwartek 03 grudnia, godz. 16.00  ś+p Maria Kawalir w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

I Piątek 04 grudnia, godz.16.00  ś+p Danuta Skiba w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

I Sobota 05 grudnia, godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  RORATY  ś+p Józef Moszkowicz -  w 11 rocznicę śmierci.

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>