<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XVI Niedziela Zwykła 19 lipca 2020

godz.9.00 ś+p Henryk Jesiołowski z racji imienin;  + siostra zakonna Krystyna Jesiołowska   oraz + Józef, Jan i Katarzyna Chomka.

godz.11.00  ś+p Bogdan Ostapkiewicz w 31 rocznicę śmierci ; +Jan Perduta w 2 rocznicę śmierci oraz  +Józef Ostapkiewicz w 37 rocznicę śm.

Poniedziałek, 20 lipca, godz.16.30  Różaniec Fatimski

godz.17.00  ś+p Czesław Miecznikowski - w dniu imienin  oraz

+Jadwiga  i Marian Miecznikowscy.

Wtorek 21 lipca, godz.17.00  Msza święta w intencji wszystkich PARAFIAN ( żywych i zmarłych ).

Środa 22 lipca, godz.17.00  ś+p Krystyna Kwaśniewska w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Czwartek 23 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Nadii Szumskiej o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Natalii i Emila ( od dziadków Elżbiety i Zbigniewa Szumskich ).

Piątek 24 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna za dar życia i wiary, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla rodziny Hyptów, Huczak i Zofii Kurasz.

Sobota 25 lipca, godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Paulina Wawrykiewicz - w 29 rocznicę śmierci, Jerzy i Józef Wawrykiewicz ,  + Janina Szutka,  + Maria i Marian Baran i za wszystkich zmarłych z rodziny Wawrykiewiczów.

INTENCJE  MSZALNE

XVII Niedziela Zwykła 26 lipca 2020

godz.9.00 ś+p Natalia, Marian i Aleksander Perzanowscy ; + Dariusz Bakuła ; +Józef, Emilia i Władysław Jakubowscy ; +Bogdan Barszczewski.

godz.11.00  ś+p Maria Szamszon ; +Danuta Martyniak ; Alina Gojło ; +Teresa-Aniela Bartnikowska ( od sióstr ).

Poniedziałek, 27 lipca, godz.12.00  Msza święta pogrzebowa w intencji zmarłego ś+p Ireneusza Żebrowskiego.

godz.17.00  ś+p Lucyna Jaworska w 23 rocznicę śmierci ;  + Franciszek Jaworski.

Wtorek 28 lipca, godz.17.00  ś+p Janina Ptak ; +Julian  Garczyński

Środa 29 lipca, godz.17.00  ś+p Waldemar Kij w 11 rocznicę śmierci ;  +Zygmunt Akacki ;   + Małgorzata Praska.

Czwartek 30 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Nikodema Bekieszczuk, o zdrowie i błogosławieństwo Boże, także dla siostry Nadii oraz rodziców : Kamili i Krzysztofa.

Piątek 31 lipca, godz.17.00  ś+p Stanisław Jaksina w 22 rocznicę śmierci.

Sobota 01 sierpnia, godz.9.20 RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin, o zdrowie  i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej.

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>