<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

II Niedziela Zwykła 19 stycznia 2020 r.

godz.9.00  ś+p Natalia Perzanowska  i  + Henryk Kowalczyk w 3 rocznicę śmierci ; +Marian i Aleksander , + Tadzio i z rodziny Perzanowskich ;+Henryk Szmitek  oraz  +Józef, Emilia  i Władysław Jakubowscy.

godz.11.00  ś+p Franciszek Krzykalski – z  okazji Dnia Dziadka.

Poniedziałek 20 stycznia, godz.16.00  Msza święta o Boże błogosławieństwo dla wszystkich PARAFIAN  i   o  dalsze szczęśliwe kolędowanie.

Wtorek 21 stycznia , godz.16.00  ś+p Antonina i Antoni Kuriata ; + Helena i Julian Bieleccy ; + Julian i Stefania Banasiak oraz +Janina  i Edmund Bajda.

Środa 22 stycznia, godz.16.00  ś+p Mirosława Mazur w 1 rocznicę śmierci oraz + Marian i Bogdan Mazur.

Czwartek 23 stycznia, godz.16.00  ś+p Jerzy Wawrykiewicz w 46 rocznicę śmierci  oraz  + Paulina i Józef Wawrykiewicz.

Piątek 24 stycznia, godz.16.00 Msza święta dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Henryka Skarul  i w 5 rocznicę urodzin Martyny Niedźwieckiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla braciszka Huberta, rodziców : Celestyny i Jacka oraz całej rodziny

Sobota 25 stycznia,  godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Oliwiera Kufieta, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla braciszka Ksawerego oraz rodziców: Justyny i Jarosława oraz dziadków obojga stron Kowalkowskich i Kufietów.

INTENCJE  MSZALNE

III Niedziela Zwykła 26 stycznia 2020 r.

godz.9.00  ś+p Stefan Przybysz w 23 rocznicę śmierci ; + Regina i Henryk Przybysz  oraz  + Michał, Stefania, Czesław, Aneta i Ryszard Muszak.

godz.11.00  ś+p Wiesław Dobrzyński w 1 rocznicę śmierci – od żony Haliny i dzieci z rodzinami.

Poniedziałek 27 stycznia, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Krystyny Pawlik, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Wtorek 28 stycznia , godz.16.00  Msza święta o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Andrzeja Jurkiewicz oraz dla dzieci i wnuków, a także dla Jolanty Jurkiewicz w rocznicę urodzin.

Środa 29 stycznia, godz.16.00  ś+p Józefa i Bolesław Oszczyk w 92  i  98 rocznicę urodzin.

Czwartek 30 stycznia, godz.16.00  ś+p Helena Skrętkowska w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Piątek 31 stycznia, godz.16.00 ś+p Marian, Janusz, Anastazja, Jan i Bazyli  Łuciuk.

I Sobota 01 lutego,  godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 1 miesiąc po ślubie małżonków : Katarzyny i Mariusza Książek, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej, także dla Ich dzieci : Julii, Macieja i Filipa.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>