<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XXXIII Niedziela Zwykła 15 listopada 2020 r.

godz.8.45  Wypominki i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

godz.9.00  ś+p Bolesław Bekeszczuk w 14 rocznicę śmierci  oraz  +Fabian  i Franciszka Bekeszczuk.

godz.10.45  Wypominki i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

godz.11.00  ś+p Stefania Muszak w 19 rocznicę śmierci ;  + Michał, Czesław, Aneta i Ryszard Muszak oraz +Stefan, Regina i Henryk Przybysz

Poniedziałek 16 listopada, godz.16.00  Msza święta za PARAFIAN żywych i zmarłych.

Wtorek 17 listopada, godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

Środa 18 listopada , godz.16.00 ś+p Janusz Nowatkowski w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu

Czwartek 19 listopada, godz. 16.00  Msza święta dziękczynna w 2 miesiąc po ślubie małżonków : Patrycji i Radosława Górskich, o Boże błogosławieństwo w życiu małżeńskim i rodzinnym.

Piątek 20 listopada, godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

Sobota 21 listopada, godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Michał Szwinto w 74 rocznicę śmierci  oraz  +Wiktoria Głuchowska w 34 rocznicę śmierci.

INTENCJE  MSZALNE

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 22 listopada 2020 r

Wizytacja Kanoniczna i Bierzmowanie w naszej Parafii.

godz.8.40  Wypominki i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

godz.9.00  ś+p Henryk Jesiołowski w 21 rocznicę śmierci  oraz  +siostra zakonna Krystyna Jesiołowska; +Józef Jesiołowski;+Helena Pietrzykowska

godz.10.40  Wypominki i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

godz.11.00 Msza święta w intencji bierzmowanej młodzieży, rodziców, świadków i chrzestnych, a także za wszystkich PARAFIAN,  pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa doktora Janusza Ostrowskiego.

godz.11.00 ś+p Elżbieta  Stefanowicz w 12 rocznicę śmierci ;  + Roman i Kazimiera (k) Wapniewscy   oraz   + Jan i Marianna Stefanowicz.

( celebruje Kapelan  Księdza Biskupa  -  Ks. mgr lic. Mariusz Rybicki ).

Poniedziałek 23 listopada, godz.16.00  ś+p Ks. Artur Józef Szymanek oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Mikulskich i Sulim.

Wtorek 24 listopada, godz.16.00    Msza święta za PARAFIAN.

Środa 25 listopada , godz.16.00 ś+p Jadwiga Woronowicz ( od córki Magdaleny Szymańskiej ).

Czwartek 26 listopada, godz. 16.00  ś+p Walerian Kuźmiński w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Piątek 27 listopada, godz.16.00  ś+p Stanisław Wyżykowski w 21 rocznicę śmierci  oraz  z rodziny Wyżykowskich i Przeworskich.

Sobota 28 listopada, godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Jadwiga Jaworska w 2 rocznicę śmierci ; +Zofia Król w 22  rocznicę śmierci ;  + Jan Król  oraz + Tomasz, Stefania i Jan Jaworscy.

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>