<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

V Niedziela Wielkanocna 10 maja 2020

godz.8.50 Litania Loretańska ku czci NMP - śpiewana

godz.9.00  ś+p z rodziny Ostrowskich : Tadeusz, Olga, Anna, Adolf, Izydor, Elżbieta, Adolf i Stanisław oraz  ś+p z rodziny Mochnal : Stefan, Pelagia, Mikołaj, Helena, Stefan, Pelagia, Józef, Stanisława (k) , Bazyli i Karolina  ;  +Maria Pałka.

godz.10.50 Litania Loretańska ku czci NMP - śpiewana

godz.11.00  ś+p Adam Kaczorowski w 8 rocznicę śmierci ; +Stanisława(k) i Władysław Kaczorowscy ; +Marianna, Józef, Mieczysław i Helena Tłomaccy, +Henryk i Zofia Puchalscy, +Zofia i Stefan Maruszczak oraz +Maria i Tadeusz Błażewicz.

Poniedziałek 11 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  Msza święta o oddalenie suszy, dobre urodzaje i obfite plony oraz  o  Boże błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców KOBIELI.

Wtorek 12 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej Idy,z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej

Środa 13 maja, godz.16.30  RÓŻANIEC  FATIMSKI

godz.17.00  ś+p Mieczysław Augustyniak w 21 rocznicę śmierci, +Urszula, Władysław, Zenobia, Stefan, Marian i Barbara Augustyniak

ś+p Kazimierz w 24 rocznicę śmierci oraz Janina i Stanisław Wojtulscy, +Tadeusz i Jacek Chodorowscy  i  +Regina Dziadosz.

Czwartek 14 maja, godz.16.40  Nabożeństwo majowe   godz.17.00  ś+p Zofia Ochab w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ) oraz  z okazji imienin.

Piątek 15 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  ś+p Zofia Kruszel w 3 rocznicę śmierci  i w dniu imienin   oraz  + Klemens i Andrzej Kruszel.

Sobota 16 maja, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00  ś+p Jacek Stawski w 27 rocznicę ,+ Romuald Stawski  oraz + Lilia-Aldona i Władysław Kucharewicz.  ( Po Mszy świętej Litania Loretańska ku czci Najświętszej Maryi Panny.)

INTENCJE  MSZALNE

VI Niedziela Wielkanocna 17 maja 2020

godz.8.50 Litania Loretańska ku czci NMP - śpiewana

godz.9.00  ś+p Józef Wawrykiewicz  w  2 rocznicę śmierci.

godz.10.50 Litania Loretańska ku czci NMP - śpiewana

godz.11.00  ś+p Stanisław Jaksina - z racji imienin.

Poniedziałek 18 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  ś+p Irena Kolesar w 3 rocznicę śmierci oraz +Michał, Jan i Helena Kolesar,  +Grzegorz Łopatko , +Mirosław Czajkowski, +Dominik Kimbar w 1 rocznicę śmierci.

Wtorek 19 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  ś+p Aleksandra (k) Wieczorek w 31 rocznicę śmierci oraz  za wszystkich zmarłych z rodziny Wieczorków i Prokopowiczów.

Środa 20 maja, godz.16.40  Nabożeństwo majowe

godz.17.00  Msza święta o deszcz, obfite plony, zdrowie oraz  o dalsze Boże błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców Bartnik.

Czwartek 21 maja, godz.16.40  Nabożeństwo majowe   godz.17.00  Msza święta o deszcz, obfite plony, zdrowie oraz  o dalsze Boże błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców Rokitnika

Piątek 22 maja, godz.16.40 Nabożeństwo majowe

godz.17.00  ś+p  Zofia Ochab -  ( od Adama Opiela z rodziną ).

Sobota 23 maja, godz.9.30 Różaniec

godz.10.00  ś+p Anna i Walenty Czeczka , +Teresa Steinchert , +Jan Perzanowski, +Adam Karowski, +Zofia Lehoida  oraz  + Wiktor i Roman Kotowicz. ( Po Mszy świętej Litania Loretańska ku czci Najświętszej Maryi Panny.)

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>