<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

Uroczystość  Najświętszej Trójcy 07 czerwca 2020

godz.8.45 Litania ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa - śpiewana

godz.9.00   ś+p Maria Żydonik w 5 rocznicę po śmierci – z okazji Dnia Matki  oraz + Franciszek Żydonik – z okazji Dnia Ojca.

godz.10.45 Litania ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa - śpiewana

godz.11.00 Msza święta dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Małżonków Jubilatów : Marii i Jacka Pawlik, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla dorosłych dzieci : Alicji i Mateusza Pawlik.

Poniedziałek 08 czerwca, godz.17.00 ś+p Zofia Ochab w 3 miesiąc po śmierci ( od syna chrzestnego Ryszarda Ochab z rodziną ) .

Po Mszy świętej Litania ku czci NSPJ.

Wtorek 09 czerwca, godz.17.00 ś+p Józefa i Stefan Artym +Katarzyna , Bolesław i Kazimierz Przybyła ;  +Maria i Stanisław Wojszkun.

Środa 10 czerwca, godz.17.00  ś+p Józef Libor w 38 rocznicę śmierci oraz  + Maria, Joanna i Stanisław Libor.

Czwartek 11 czerwca Uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa

godz.8.00  Msza święta w intencji Zosi, Zuzanny, Niny i Michała oraz Ich rodziców, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

godz.10.00  Msza święta w intencji wszystkich PARAFIAN. Po Mszy świętej Procesja Eucharystyczna do 4 Ołtarzy.

Piątek 12.VI, godz.17.00  ś+p Franciszek Krzykalski, Karolina , Michał, Stanisław i Ryszard Głowacz ;  +Helena i Eugeniusz Kawieccy ; +Zofia, Klemens i Andrzej Kruszel ; +Genowefa Mieczkowska  +Józef Jakubowski;+ Aniela Dutkowska, +Anna Jasińska i Franciszek Wiśniowski

Sobota 13 czerwca , godz.9.30 Różaniec  Fatimski

godz.10.00 ś+p Greta Kruszel w 26 rocznicę śmierci ; Klemens, Zofia, Roman , Ryszard , Andrzej i z całej rodziny Kruszel .

godz.15.00 ś+p Halina, Aleksander i Jerzy Gołębiewscy ;  + Stanisław Mika ;  + Kazimiera i Zygmunt Lipińscy  oraz + Jolanta Mackiewicz

INTENCJE  MSZALNE

XI Niedziela Zwykła 14 czerwca 2020

godz.8.45 Litania ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa - śpiewana

godz.9.00   ś+p Wiesława Fic w 40 rocznicę śmierci ;  + Jan, Helena i Józef Fic  oraz  ś+p  Zofia i Karol Kowalew  w 10  i  1 rocznicę śmierci.

godz.10.45 Litania ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa - śpiewana

godz.11.00  ś+p Antoni Prokopowicz  w rocznicę urodzin,  z racji imienin oraz Dnia Ojca ;  + Anastazja i Stanisław Prokopowicz.

Poniedziałek 15 czerwca, godz.17.00 Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla rodzin : Wiloch, Kocan i Waga. ( Po Mszy świętej Litania ku czci NSPJ ).

Wtorek 16 czerwca, godz.17.00 ś+p Krystyna Kwaśniewska w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Środa 17 czerwca, godz.17.00  ś+p Zofia Ochab ( od córki chrzestnej Rysi z Ryszkowej Woli ).

Czwartek 18 czerwca, godz.17.00  ś+p Jan Głowacz  z okazji imienin  oraz za zmarłych z rodziny Pacławskich i Głowaczów.

Piątek 19.VI, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 10 rocznicę urodzin Nadii Bekieszczuk o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla brata Nikodema i rodziców : Kamili i Krzysztofa Bekieszczuk.

Sobota 20 czerwca - wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny ,  godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Józef Szwinto - z okazji Dnia Ojca ;

Jan Cieślukowski - z okazji imienin i Dnia Ojca  oraz + Aneta Szymańska w 5 miesiąc po śmierci.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>