<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

II Niedziela  Adwentu 06 grudnia 2020

godz.9.00  Msza święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

godz.11.00  ś+p Zofia Demkowska w 16 rocznicę śmierci ; oraz +Franciszek, Paweł, Władysław i Stefan Demkowscy.

Poniedziałek 07 grudnia, godz.16.00  Msza święta za PARAFIAN.

Wtorek 08 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

godz.12.00 -13.00  GODZINA  ŁASKI.

godz.12.30 Msza święta dziękczynno-błagalna z racji rocznicy urodzin i imienin Marii Leonowicz, o łaskę zdrowia i dalsze Boże błogosławieństwo.

Środa 09 grudnia , godz.16.00 RORATY

Msza święta z okazji urodzin Tadeusza Karczewskiego, o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia.

Czwartek 10 grudnia, godz. 16.00  ś+p Edmund i Halina Truszczyńscy ( od Haliny Dobrzyńskiej ).

ADWENTOWE  DNI SKUPIENIA  11-12.XII.2020 r.

Piątek 11 grudnia, godz.10.00  ś+p Marian Bekieszczuk w 11 rocznicę śmierci  oraz  +Jan, Józef, Tadeusz i Aleksander Bekieszczuk.

godz.18.00  Intencja wolna !

Sobota 12 grudnia, godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  RORATY  ś+p rodziców : Antoniego i Walerię Antosów oraz zmarłych wnuków : Bogusław, Jan, Grażyna, Mirosław, Roman, Krystyna, Paweł , Piotr, Katarzyna i Janusz.

godz.18.00  Msza święta dziękczynna za dar I Komunii Świętej Artura Buczel,  o Dary Ducha Świętego, a także w i intencji rodziców : Arkadiusza i Antonni, braci : Josepha i Neda, o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

INTENCJE  MSZALNE

III Niedziela  Adwentu 13 grudnia 2020

godz.9.00  ś+p Henryk, Edmund i Janina Bajda ;   + Julian i Stefania Banasiak  oraz  za wszystkich zmarłych z rodziny : Bajda i Banasiak.

godz.11.00  ś+p Tomasz i Aleksandra Żurawscy ; +Aleksander, Natalia i Marian Perzanowscy ; Dariusz Bakuła oraz za zmarłych z rodziny Żurawskich i Perzanowskich ; +Józef, Emilia i Władysław Jakubowscy.

Poniedziałek 14 grudnia, godz.16.00  Msza święta za PARAFIAN.

Wtorek 15 grudnia , godz.16.00 ś+p Ks. Kazimierz Chrostowski  ( od Izabeli Mieczkowskiej ).

Środa 16 grudnia , godz.16.00 RORATY

godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

Czwartek 17 grudnia, godz. 16.00  Msza święta – intencja wolna !

Piątek 18 grudnia, godz.16.00 ś+p Janusz Nowatkowski w 3 miesiąc po śmierci ( od Firmy Pogrzebowej ,,Eden ” z Jezioran ).

Sobota 19 grudnia, godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  RORATY  ś+p Jan Głowacz w 16 rocznicę śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Pacławskich i Głowaczów.

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>