<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XXIII  Niedziela Zwykła 06 września 2020

godz.9.00  ś+p Stanisław Wyżykowski w 21 rocznicę  śmierci  oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Przeworskich i Wyżykowskich

godz.11.00  ś+p z rodziny Ostrowskich: Tadeusz, Olga, Anna, Adolf, Izydor, Elżbieta, Adolf i Stanisław oraz z rodziny Mochnal: Stefan, Pelagia, Mikołaj, Helena, Stefan, Pelagia, Józef, Stanisława, Karolina i Bazyli ;  +Maria Pałka.

Poniedziałek 07 września, godz.17.00  ś+p Jerzy Dziurek w 23 rocznicę śmierci   oraz + Katarzyna i Dymitr Dziurek.

Wtorek 08 września, godz.17.00  ś+p Janusz Łuciuk w 67  rocznicę urodzin.

Środa 09 września, godz.17.00  ś+p Zofia Ochab w 6 miesiąc po śmierci ( od Mirosława Tomaszewskiego ).

Czwartek 10 września,  godz.17.00   ś+p Maria i Józef Libor – z racji rocznicy urodzin i imienin  oraz  + Helena i Mikołaj Stankiewicz.

Piątek 11 września,godz.17.00   ś+p Kazimierz Bakuła - w 3 miesiąc po śmierci ( od rodziny Jechanowskich i Sucheckich z Parafii Kadzidło ).

Sobota 12 września, godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00   Msza święta dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Mieczysława Filipek, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla żony Weroniki i całej rodziny.

INTENCJE  MSZALNE

XXIV  Niedziela Zwykła 13 września 2020

godz.9.00  ś+p Aleksander, Marian i Natalia Perzanowscy w 36  i 20  rocznicę  śmierci oraz za zmarłych z rodziny Perzanowskich, a także

+ Józef, Emilia i Władysław Jakubowscy ;   + Henryk Kowalczyk.

godz.11.00  Uroczysta Msza święta dziękczynna w intencji dzieci w rocznicę przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, o dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców, rodzeństwa, chrzestnych i dziadków

Poniedziałek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – wyjątkowo o godz.16.00  ś+p Józef Bekieszczuk w 45 rocznicę śmierci  oraz +Jan, Marian, Tadeusz i  Aleksander Bekieszczuk.

Wtorek 15 września, godz.17.00  Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin, o opiekę Matki Najświętszej.

Środa 16 września, godz.17.00  ś+p z rodziny : Kuryłowiczów, Świerczyńskich, Skrętkowskich i Kubiaków.

Czwartek 17 września,  godz.17.00  Msza święta dziękczynna w intencji dzieci : Dominika, Liliany i Gabriela Skiba  -  w rocznicę urodzin, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Piątek 18 września,godz.17.00   ś+p Franciszek, Helena i Konstanty Krzykalscy, Adam i Barbara Kotarscy, Jadwiga i Piotr Proc, Andrzej Kosowski, Edward Gosik i Bogumiła Jankowska.

Sobota 19 września, godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00   Msza święta dziękczynna w 6  rocznicę  ślubu małżonków : Bogumiły i Aureliusza Waga , o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla syna Ksawerego.

godz.15.30 Msza święta ślubna w intencji nowożeńców : Patrycji Bruździak i Radosława Górskiego, o Boże błogosławieństwo.

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>