<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

Uroczystość Wszystkich Świętych – niedziela 01 listopada 2020 r.

godz.9.00 ś+p Pelagia Michalczewska w 23 rocznicę śmierci  oraz  +Maciej, Jan, Alfons, Leontyna, Paweł i Józef Michalczewscy.

godz.11.00  Msza święta w intencji wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu parafialnym w Kiwitach i bliskich naszemu sercu.

Poniedziałek 02 listopada - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych , czyli Dzień Zaduszny

godz.10.00  Msza święta w intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin oraz spoczywających na cmentarzu parafialnym w Kiwitach.

godz.16.00 ś+p Czesław Miecznikowski w 1 rocznicę śmierci oraz +Józefa Marian i Jadwiga Miecznikowscy.

Wtorek 03 listopada, godz.16.00  ś+p Paweł Demkowski w 12 rocznicę śmierci oraz + Zofia, Franciszek, Władysław, Stefan, Ludwika i Tomasz  Demkowscy

Środa 04 listopada, godz.16.00  ś+p Ks. Artur Józef Szymanek oraz za zmarłych  rodziny Mikulskich i Sulim.

Czwartek 05 listopada, godz.16.00  ś+p Władysława i Jan Pielak ;  +Zofia Gwiazda  i  +Tadeusz Bekieszczuk.

Piątek 06 listopada, godz.15.30 Spowiedź Święta

godz.16.00 ś+p Witold Borsuk w 43 rocznicę śmierci  oraz +Jan, Eleonora i Zdzisław Komsta ; + Ryszard i Roman Kruszel.

Sobota 07 listopada, godz.9.20 RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Antoni Szutowicz - w 20   rocznicę śmierci  oraz   +Czesław i Longina Rekść, +Jacek Chodorowski, + Mariusz Obuchowski i +Michał Kolesar.

INTENCJE  MSZALNE

XXXII Niedziela Zwykła 08 listopada 2020 r.

godz.9.00 ś+p Jerzy Kuształa w 10 rocznicę śmierci  oraz  +Ewa Kuształa  i za wszystkich zmarłych z rodziny Husaków i Kuształów.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Haliny Dobrzyńskiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Poniedziałek 09 listopada, godz.16.00  ś+p Danuta Skiba w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Wtorek 10 listopada, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Olafa Salwy, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Pauliny i Adama oraz dziadków : Bartnikowskich i Salwa.

Środa 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości

godz.9.00 ś+p Franciszek Żydonik w 13 rocznicę śmierci ;+Maria Żydonik

godz.11.00  ś+p Michał Leontowicz w 15 rocznicę śmierci.

ś+p Józef Adamkiewicz w 23 rocznice śmierci.

Czwartek 12 listopada, godz.16.00  ś+p Franciszka , Fabian i Bolesław Bekeszczuk  oraz + Andrzej Zmitrowicz.

Piątek 13 listopada, godz.16.00  ś+p Krystyna Połoczańska w 1 rocznicę śmierci  i  w rocznicę urodzin   oraz +Jadwiga i Stanisław Giczewscy.

Sobota 14 listopada, godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta w intencji Wspólnoty Koła Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin, o dalsze Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych Różanek o łaskę życia wiecznego.

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>