<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela Chrztu Pańskiego 10 stycznia 2021r.

godz.9.00  ś+p Jarosława w 10 rocznicę śmierci oraz  +Wacław i Dariusz Skomorucha ; +Ksenia Kamłaj w 28 rocznicę śmierci, Michał i Krystyna Kamłaj, +Danuta Gulbinowicz w 21 rocznicę śmierci i Władysław.

godz.11.00  ś+p Henryk Konarski w 32 rocznicę śmierci , +Wojciech Konarski i  za wszystkich zmarłych z rodziny Konarskich.

Poniedziałek 11 stycznia, godz.16.00  ś+p Kazimierz Wieczorek        i za wszystkich zmarłych z rodziny Wieczorków i Prokopowiczów.

Wtorek 12 stycznia , godz.16.00  ś+p Leokadia Figat  -  w dniu  urodzin  oraz +Franciszek i Janina Figat.

Środa 13 stycznia, godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

Czwartek 14 stycznia , godz.16.00  ś+p Marian,  Czesław - w 74 rocznicę urodzin,  Jadwiga i Józefa (k) Miecznikowscy.

Piątek 15  stycznia , godz.16.00  Msza święta w intencji PARAFIAN , o szczęśliwe kolędowanie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich rodzin naszej wspólnoty.

Sobota 16  stycznia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Piotr Kuryłowicz w 1  miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

INTENCJE  MSZALNE

II Niedziela Zwykła 17 stycznia 2021r.

godz.9.00  Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski - w 65 rocznicę urodzin Wandy Wojtulskiej, o zdrowie  i dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej ( od dzieci z rodzinami ).

godz.11.00  Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski – w 50 rocznicę urodzin Izabeli Mieczkowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej.

Poniedziałek 18 stycznia, godz.16.00  ś+p Piotr Kuryłowicz w 30 rocznicę urodzin ( od Izabeli Mieczkowskiej ).

Wtorek 19 stycznia , godz.16.00  Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski - w 65 rocznicę urodzin  i w dniu imienin  Henryka Szutowicza, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

Środa 20 stycznia, godz.16.00  ś+p Andrzej Kruszel - w 2 rocznicę śmierci  oraz + Klemens, Zofia, Greta, Roman i Ryszard Kruszel.

Czwartek 21 stycznia , godz.16.00  ś+p Marianna Radzikowska - w Dniu Babci ( od wnuka Zdzisława Leonowicza z żoną Anną i prawnuczką Zuzią ).

Piątek 22  stycznia , godz.16.00  ś+p Jan Leonowicz –  w Dniu Dziadka ( od wnuka Zdzisława Leonowicza z żoną Anną i prawnuczką Zuzią ).

Sobota 23  stycznia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta za wszystkich PARAFIAN, o szczęśliwe kolędowanie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich rodzin naszej wspólnoty.

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>